Koszykarze na dziewiątym miejscu w województwie

W poniedziałek 13 marca koszykarze z klas ósmych wzięli udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa. Na tym szczeblu rozgrywek nie ma już słabych zespołów. W turnieju zagrały bardzo mocne drużyny z Polic, Barlinka i Szczecina. Nasi koszykarze zagrali świetne i bardzo wyrównane mecze. Dość niewielka przegrana z SP nr 56 ze Szczecina, której reprezentacja składa się z koszykarzy z klasy sportowej, odzwierciedla wysoki poziom gry naszej drużyny. W drugim meczu, decydującym o awansie do dalszych rozgrywek, zabrakło trochę szczęścia i chłodnej głowy – przegrana jedynie czterema punktami. W ostatnim meczu chłopcy wygrali z drużyną z Polic.
Ostatecznie nasza reprezentacja jest sklasyfikowana na dziewiątym miejscu w województwie – to bardzo dobry wynik – GRATULACJE!
Drużynę przygotował i poprowadził Piotr Pawłowski
Skład: Aleks Jamróz 8A, Artur Baraniecki 8C, Filip Dachowski 8A, Jakub Bączkiewicz 8C, Dawid Mielewczyk 8C, Miłosz Ostrowski 8C, Jakub Słomiński 8C, Martin Socha 8D, Filip Stachów 8D, Hubert Żukowski 8D, Łukasz Kuźniewski 8A, Szymon Jewsiej 8A, Paweł Domański 8C.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 56 Szczecin 39 : 48
SP nr 3 Gryfino – SP Barlinek 31 : 35
SP nr 3 Gryfino – SP Police 28 : 25