Sukcesy naszych uczniów w etapie powiatowym Małego Konkursu Recytatorskiego 🏆

W sobotę 22 kwietnia w Centrum Kultury w Chojnie odbył się etap powiatowy Małego Konkursu Recytatorskiego. Zmierzyli się w nim uczniowie, którzy najlepiej zaprezentowali się podczas eliminacji gminnych. Wśród ponad 30 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych jury wyłoniło tylko 3 laureatów, którzy wystąpią podczas etapu wojewódzkiego konkursu. Wśród nich znalazł się uczeń klasy 3d Franciszek Lewandowski. Jury doceniło także występ Poli Patyk z klasy 1b oraz Poli Glińskiej z klasy 4f przyznając im wyróżnienia I stopnia oraz Jagody Podworskiej z klasy 7a przyznając wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a Frankowi życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach na etapie wojewódzkim konkursu.