Uczniowie klasy sportowej zwyciężają w turnieju piłki ręcznej🏆🤾🏽‍♀️🤾🏽‍♂️!

15 kwietnia br. w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Parkowej 1A w Gryfinie, odbył się turniej piłki ręcznej dla chłopców i dziewcząt klas IV, pod patronatem tytularnego sponsora Grupy PGE – PGE KPR Junior Gryfino CUP 2023. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: UKS Olimpia Banie, UKS Drawianka Drawno, UMKS Dąbie oraz gospodarz zawodów PGE Junior KPR Gryfino w którym wystąpili:  Igor Dąbrowski, Aleksander Wąsik,  Maksymilian Piechocki, Władysław Sadłowski, Filip Trzetrzyński, Piotr Kiełt, Filip Imbiorski, Wanda Boruch, Stefan Ból ( uczniowie klasy sportowej „4g” z SP3),  Stanisław Wirski z klasy 2d z SP3 oraz Filip Całka i Bartosz Iliński z SP 2 Gryfino pod opieką trenerską p. Grzegorza Gniazdowskiego.

W wyniku przeprowadzonego turnieju ukształtowała się następująca klasyfikacja końcowa:
1 miejsce – PGE Junior KPR Gryfino🥇🏆
2 miejsce – UKS Olimpia Banie🥈
3 miejsce – UMKS Dąbie🥉
4 miejsce – UKS Drawnianka Drawno

Zawodnikom, trenerom, sędziom jak i organizatorom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.