ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

DROGI CZYTELNIKU!

• W bieżącym roku szkolnym książki wypożyczane będą tylko do 1 czerwca (czwartek). Po tym terminie nie będziesz mógł wypożyczyć książek do domu, ale zapraszamy wszystkich pasjonatów czytania do korzystania z czytelni.

• Do 7 czerwca 2023r. (środa) należy zwrócić do biblioteki wszystkie wypożyczone książki. UWAGA! Wyjątek stanowią podręczniki szkolne.

• Jeśli chcesz poczytać książkę w czasie wakacji, przyjdź do biblioteki od środy 14 czerwca do środy 21 czerwca w godzinach 8.00 – 14.00. Na okres wakacji letnich możesz wypożyczyć maksymalnie 2 książki. Wypożyczeniu nie podlegają podręczniki szkolne. Pamiętaj, że wszystkie wypożyczone książki muszą wrócić na biblioteczne półki we wrześniu. Dbaj o nie i zwróć w dobrym stanie.

Wasze Bibliotekarki