Na wycieczce w stolicy!

W dniach 15-17 maja uczniowie klas 4f, 5c i 5d wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, której celem było zwiedzanie miasta. W ciągu trzech dni młodzieży udało się zobaczyć naprawdę wiele ciekawych miejsc: Królewskie Łazienki, Zamek Królewski, Rynek Starego Miasta, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ogród Saski, Barbakan i Stadion Narodowy. Piękną panoramę stolicy można było podziwiać z tarasu widokowego znajdującego się na  trzydziestym piętrze Pałacu Kultury i Nauki, zaś piękne zabytki podczas spaceru Krakowskim Przedmieściem. Niezwykłą przygodą był pobyt w Centrum Nauki Kopernik i zwiedzanie w nim stałych wystaw. Trzeciego dnia dzieci uczestniczyły w lekcji muzealnej w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie i zwiedziły Muzeum Powstania Warszawskiego. Mimo kapryśnej pogody wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i uśmiechnięci.