„Jesienne Cudaki”- rozstrzygnięcie konkursu

10 listopada w oddziale przedszkolnym został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Jesienne Cudaki”. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie talentu plastycznego, rozbudzanie wyobraźni twórczej dziecka, rozbudzanie zainteresowań dziecka kolorystyką jesienną, umiejętność wykorzystania materiału przyrodniczego w pracach plastycznych (kasztany, liście, szyszki itp.). W konkursie wzięło udział 16 dzieci. Tworząc swoje prace przedszkolaki wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością.

W każdej grupie oddziału przedszkolnego przyznano trzy nagrody główne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom oraz słodki upominek.

Laureaci konkursu:

Biedronki

1. Antoni Obst

2. Łucja Pawłowska

3. Jagoda Matysiak

Żabki

1. Martyna Rodykow

2. Iga Kubiak

3. Pola Matula

Motylki

1. Bartosz Szmaja

2. Oliwia Żuchowska

3. Lena Goraj

Wyróżnienie – Liliana Maszczyk

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Wychowawcy grup