Złote medale dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

We wtorek 21.11. 2023 r. w Widuchowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju w ramach Igrzysk Dzieci. Do tych rozgrywek z naszej szkoły awansowała drużyna dziewcząt. Po zaciętych meczach z drużynami ze szkoły w Nawodnej i z Mieszkowic nasze zawodniczki okazały się najlepsze. W finałowym meczu z Mieszkowicami walka była tak wyrównana, że wynik meczu został rozstrzygnięty dopiero w rzutach karnych. Tytuł Mistrza Powiatu i złote medale dały przepustkę do dalszych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Skład mistrzowskiej drużyny prowadzonej przez Małgorzatę Stefańską i Annę Pawłowską:
Nikola Bartocha 6B, Maja Golisowicz 6B, Wiktoria Grzegorska 6B, Helena Górecka 6E, Oliwia Mizińska 5G, Laura Galus 5G.