Festiwal Nauk Przyrodniczych 28-30 listopada 2023r.

🔬🏫 Podsumowanie Festiwalu Nauk Przyrodniczych w Naszej Szkole! 🌐🎓 Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom za niezapomniane chwile pełne nauki i zabawy podczas naszego Festiwalu Nauk Przyrodniczych! 🎉📚 Zorganizowaliśmy pasjonujące gry, kreatywne zabawy i fascynujące doświadczenia praktyczne z matematyki, fizyki, biologii, chemii i geografii. 🧪🔢 Uczniowie dosłownie dotknęli nauki, uczestnicząc w różnorodnych aktywnościach! Chcielibyśmy również serdecznie podziękować sponsorowi PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. za wsparcie, które umożliwiło nam zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia! Dzięki Państwa hojności mogliśmy dostarczyć uczniom niezapomnianych doświadczeń edukacyjnych. 💡🔌 Dziękujemy organizatorowi FNP Stowarzyszeniu Przyjaciół SP3 w Gryfinie, głównemu organizatorowi Pani Magdalenie Ptaszek oraz nauczycielom naszej szkoły. Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności za entuzjazm i zaangażowanie w promocję nauki! 🚀🌿 #FestiwalNaukPrzyrodniczych#Edukacja #Szkola #Nauka #ZabawaNaukowa #DziekujemyPGE