Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

W naszej szkole realizowany jest Program MEN i SZS ,,Młodzieżowy Organizator Sportu ” prowadzony przez Annę Pawłowską . W ramach tego projektu uczniowie klas VII i VIII zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dla uczniów z klas VII-VIII. Do rywalizacji przystąpiło 14 osób. Najlepszym Tenisistą Szkoły okazał się Julian Podworski 8 a, który w finale turnieju pokonał Wiktora Młyńczyka 7 e. Trzecie miejsce zajął Emilian Pieniążek 7 e. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanego występu. Gratulacje !!!
Uczestnicy zawodów:
 1. Juliusz Podworski 8a
 2. Igor Polofan 8a
 3. Kacper Stromidło 8a
 4. Maria Maziar 8a
 5. Jagoda Podworska 8a
 6. Kasia Shumakowa 7b
 7. Wiktoria Stolarz 7b
 8. Filip Łyczkowski 7c
 9. Mikołaj Kowalski 7e
 10. Igor Żurawski 7e
 11. Wiktor Młyńczyk 7e
 12. Marco Bianchi 7e
 13. Emilian Pieniążek 7e
 14. Wiktor Jakubik 7e
Organizatorzy
 1. Amelia Damięcka 8a
 2. Jagoda Podworska 8a
 3. Nikola Klimas 8a
 4. Maria Maziar 8a
 5. Kacper Stromidło 8a
 6. Pełka Amelia 8a
 7. Julia Sokołowska 8a