Młodsi koszykarze bez medalu Mistrzostw Powiatu

W środę do rywalizacji o Tytuł Mistrza Powiatu stanęli najlepsi młodzi koszykarze z powiatu gryfińskiego:
SP Krzywin, SP nr 2 Chojna, SP nr 1 Gryfino i oczywiście SP nr 3 Gryfino. Zawody rozegrane zostały systemem pucharowym. W pierwszym meczu los skojarzył nas z SP nr 1. Mimo wygranej w rejonie tym razem to zawodnicy z SP nr 1 byli górą – przegrana 19 : 24. W drugim spotkaniu z SP Krzywin o brązowe medale nasi zawodnicy nie dali rady podnieść się po pierwszej porażce – druga przegrana (16:31). Koszykarze zajęli czwarte miejsce wśród ponad dwudziestu szkół z powiatu gryfińskiego, więc nie jest to zły wynik. Gratulacje za ambitną grę!
Drużynę poprowadził Piotr Pawłowski w składzie: Marcel Stromidło 5A, Antoni Urbański 5F, Stefan Ból 5G, Igor Dąbrowski 5G, Tomasz Nowak 5G, Maksymilian Piechocki 5G, Kamil Pokorski 5G, Władysław Sadłowski 5G, Filip Trzetrzyński 5G, Aleksander Wąsik 5g, Maksymilian Plombon 6D, Stanisław Suchecki 6D, Antoni Chmielewski 6E.