NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości obchodzimy uroczyście, unikamy niepotrzebnego patosu i dbamy o przypomnienie historii wydarzeń, które doprowadziły do utraty najważniejszej wartości dla człowieka – wolności. Każdy kto zagościł w podwoje naszej szkoły zauważył, że ten dzień traktujemy niezwykle poważnie i z należnym mu szacunkiem, gdyż uczniowie oraz pracownicy szkoły ubrani byli odświętnie, a wielu zaprezentowało własnoręcznie na lekcji wykonany kotylion. Tygodnie wcześniej przygotowujemy się do obchodów tego dnia starając się zaangażować jak najwięcej uczniów do wspólnego świętowania. Niestety w tym roku, podobnie jak to miało miejsce w roku ubiegłym ograniczenia pandemiczne utrudniły nam realizację wielu zadań, które zaplanowaliśmy. Jednak trudności nie pokrzyżowały naszych planów! Zapraszamy do obejrzenia filmiku z naszych szkolnych poczynań 🙂

Magdalena Gazdecka-Goślinowska
oraz Zespół Promocji Szkoły