Tydzień WIOSNY zakończony

Jeszcze niedawno śpiewaliśmy ” Hu, hu, ha, nasza zima zła „, a tu wielkimi krokami zawitała do nas wiosna. Pomimo szarości i zimowej temperatury za oknem u nas było wiosennie, kolorowo i wesoło. W tym roku uczniowie naszej szkoły pokazali, że potrafią dobrze się bawić.

Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich naszych uczniów tydzień pełen atrakcji. W poniedziałek hucznie rozpoczęliśmy obchody dniem piżamowca, jako symbol ostatniego dnia snu zimowego oraz świętem żelków, aby nabrać energii na tydzień pełen zabaw. SU zaplanował zestaw różnych zmagań wiosennych, które odbyły się na przestrzeni całego tygodnia. Działo się na prawdę wszystko… malowaliśmy, rysowaliśmy, robiliśmy kukiełki, opaski, graliśmy w teleturnieje, a nawet odbyło się Top Model.

Ostatni dzień tego tygodnia przebiegły pod hasłem “Dzień bez plecaka”. Tego dnia należało zamienić tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki itp. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia  rzeczy. Jak widać na zdjęciach, pomysłów było sporo i niektórym trochę ciężko było się poruszać po szkole z niestandardowym pojemnikiem na przybory i książki.

Szkoda, że taki tydzień zdarza się tylko raz w roku.