Majówka w świetlicy :)

Powolutku zbliżamy się do końca kwietnia, przed nami majówka. W ostatnim czasie obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, świetlica oczywiście też go obchodziła. Zrobiliśmy wiele ciekawych prac, przeprowadziliśmy mnóstwo rozmów na temat tego jak dbać o to by nam wszystkim było dobrze, że mamy wpływ na to jak nasza ziemia wygląda, co powinniśmy robić a czego nie. Ten tydzień poświęciliśmy rozmowom na temat zbliżających się świąt majowych, omówiliśmy czym jest KONSTYTUCJA 3 MAJA, ŚWIĘTO FLAGI. Przypomnieliśmy sobie nasze symbole narodowe. Jak zawsze wykonaliśmy prace plastyczne związane z tym tematem. Poniżej je prezentujemy.

Życzymy wszystkim pięknej pogody w najbliższych dniach i oczywiście serdecznie pozdrawiamy.

Wychowawcy i uczniowie świetlicy szkolnej.