Brązowe Medale w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych!

W czwartek 17 października na stadionie miejskim w Gryfinie odbył się Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny, które uzyskały awans w Mistrzostwach Powiatu zdobywając pierwsze miejsca. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci – roczniki 2012 i młodsze.
Po emocjonującej walce zdobyły trzecie miejsce i brązowe medale. Dziewczęta przygotowane i poprowadzone przez Annę Pawłowską pobiegły w składzie: Milena Droździel 6G, Alicja Czyleko 6G, Julia Grzegorska 6G, Aleksandra Karbowska 6G, Oliwia Mizińska 6G, Gabriela Lisiecka 6G, Natalia Wójcik 6G – To duży sukces – Gratulacje! Pozostałe wyniki naszych sztafet to ósme miejsce chłopców, również w kategorii Igrzysk Dzieci. Drużyna pobiegła w składzie: Olaf Koczan 6D, Bartosz Bodnar 5F, Marcel Ragan 5F, Karol Bilicki 6F, Szymon Prokowski 6F, Kamil Pokorski 6G, Wiktor Miliński 6C. Sztafeta Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – roczniki 2010/2011 wywalczyła 13 miejsce startując w składzie: Nikola Bartocha 7B, Maja Golisowicz 7B, Wiktoria Grzegorska 7B, Martyna Andrych 8A, Nela Nadolska 8D, Victoria Zarzycka 8D. Chłopcy w tej kategorii wiekowej uplasowali się na 15 miejscu. W drużynie wystartowali: Maciej Kwiecień – Izdebski 7D, Filip Plis 7D, Jakub Serwin 7D, Franciszek Zamolski 8A, Filip Rozworski 8C, Krzysztof Zieliński 8A. Chłopców w obu kategoriach poprowadził Piotr Pawłowski. Gratulacje należą się wszystkim – sam udział w Finale Wojewódzkim to już jest sukces.