Koszykówka w naszej szkole jest na bardzo wysokim poziomie

W piątek 10 lutego, odbył się kolejny turniej koszykówki. Tym razem o awans do finału powiatowego zagrali starsi koszykarze w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów, które odbyły się w Gryfińskiej Hali Sportowej przy ulicy Parkowej, zgłosiły się reprezentacje z trzech szkół: SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3. Nasi troszkę starsi koszykarze, jak się spodziewaliśmy, pokazali świetną i miłą dla oka koszykówkę. Spokojna i konsekwentna gra przyniosła pewne wygrane w dwóch meczach. Gratulacje za awans i oczywiście liczymy na kontynuację dobrej gry w Mistrzostwach Powiatu. Drużynę przygotował i poprowadził Piotr Pawłowski w składzie: Artur Baraniecki 8A, Jakub Bączkiewicz 8C, Krzysztof Chojnacki 8E, Filip Dachowski 8A, Aleks Jamróz 8A, Szymon Jewsiej 8A, Jakub Koniczek 8D, Łukasz Kuźniewski 8A, Dawid Mielewczyk 8C, Jakub Słomiński 8C, Filip Stachów 8D, Hubert Żukowski 8D i ważni dla reprezentacji rezerwowi: Petro Matsopa 6A, Jakub Tabisz 8E.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 47 : 22