🌿Na Leśnej Polanie🌳

Ostatniego dnia maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pikniku integracyjnym organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Most”.  Wspólna, dobra zabawa była widoczna od pierwszych chwil. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: stacje zabawowo-zadaniowe, fotobudka, jak również marsz na orientację. W tym zadaniu nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnością świetnej pracy zespołowej, przy tym dobrze się bawiąc. Po ukończeniu marszu na wszystkich czekała pyszna grochówka, drożdżówki oraz napoje.

Najlepszym podsumowaniem i dowodem na to, że impreza była bardzo, bardzo udana, były pytania uczniów-czy za rok też tam pojedziemy😊

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i do zobaczenia w przyszłym roku.😊