„Trójka” grała razem z WOŚP ❤

Dnia 28 stycznia 2024 roku, jak w całej Polsce, tak i w Szkole Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich w Gryfinie odbył się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już niemal tradycja, że w jedną z niedziel stycznia odbywa się zbiórka pieniędzy na szczytny cel, którego tegoroczne hasło brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a towarzyszy mu motto: „Tu wszystko gra OK!”.

Dzięki życzliwości firmy TwojRobot.pl zorganizowaliśmy warsztaty z Robotyki Programowania Lego i Minecraft, dzięki którym mogliśmy w wyjątkowy sposób uczestniczyć w tej wielkiej akcji jaką jest WOŚP.
Wspaniała, pozytywna atmosfera panująca wokół dodawała nam energii i siły, a dzieciom i rodzicom satysfakcjonujący i kreatywnie spędzony czas, dlatego wszyscy deklarowali, że będą kwestować…  do końca świata i o jeden dzień dłużej!
Serdeczne dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom za chęć wsparcia i zaangażowanie.
Organizatorzy:
Aleksandra Wojciechowska
Katarzyna Krakowska