WIELKA POCZTA MIKOŁAJKOWA 🎅 i ŚWIĄTECZNE KONKURSY

Samorząd uczniowski serdecznie zaprasza do udziału w konkursach o tematyce Bożonarodzeniowej

 

 

🎅WIELKA POCZTA MIKOŁAJKOWA🎅

Zapraszamy do udziału w akcji Szkolna Poczta Mikołajkowa. Napisz życzenia do kolegi, koleżanki, a może nauczyciela i wyślij je naszą świąteczną pocztą. Chcesz przesłać komuś w szkole prezent mikołajkowy? Nie ma problemu! Wrzuć go do naszej skrzynki.
W piątek 3.12, cały dzień przy pokoju nauczycielskim będzie stała świąteczna skrzynka na listy.
Zapraszamy również wszystkich o godzinie 11:30 i 12:45 na hol przy auli, będą tam czekali pomocnicy Świętego Mikołaja z naszą świąteczną skrzynką. Wrzuć do niej swoje życzenia, a Mikołaj je dostarczy do adresata w Mikołajki, 6.12.
Pamiętaj, żeby wiadomość zamknąć w kopertę oraz napisać na niej imię, nazwisko i klasę osoby, do której ją wysyłasz.
Nie podpisane listy i prezenty nie zostaną dostarczone.

Pozdrawiamy
Samorząd Uczniowski