Dziewczęta awansowały do Finału Mistrzostw Województwa w Unihokeju

W piątek 17 marca unihokeistki wzięły udział w turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Województwa. Na tym szczeblu rozgrywek, jak w każdej grze zespołowej, trzeba już prezentować dość wysoki poziom sportowy. Dziewczęta zaprezentowały się świetnie. Mimo, że unihokej nie jest pierwszoplanową dyscypliną w naszej szkole to poziom umiejętności nabytych podczas lekcji wychowania fizycznego wystarczył na bardzo wyrównaną walkę z drużynami, które grają w lidze i trenują tę grę. W rywalizacji ze szkołami z Dębna i Szczecina wypadły bardzo dobrze. Po dwóch zremisowanych meczach 1:1 nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce, które daje bezpośredni awans do ścisłego Finału Mistrzostw Województwa – Brawo i Gratulacje!
Drużynę poprowadziły Anna Pawłowska i Małgorzata Stefańska. Skład reprezentacji:
Nikola Bartocha 5B, Alicja Otto 5C, Helena Górecka 5E, Martyna Andrych 6A, Marta Burdzy 6C, Victoria Zarzycka 6D, Hanna Cieśla 6E, Oliwia Luty 6E, Oliwia Pierzyńska 6E, Jagoda Podworska 7A.