Zaproszenie na PIKNIK MIEJSKI – Zielone Forum 1.06.2023 r. 🌿🍀🍃

Szanowni Państwo, zachęcamy do udziału w drugim Pikniku Miejskim #ZieloneForumPubliczne, który odbędzie
się 1 czerwca w godzinach od 16:00 do 18:00 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Gryfinie (teren Centrum Wodnego Laguna). Pierwszych 300 osób biorących udział w wydarzeniu otrzyma darmową sadzonkę do posadzenia w ogródku☘🌷🌼🌻🌺🌿: lawendę wąskolistną, pęcherznice, berberys, dereń, różę okrywową.
Zgłoszenia na Zielone Forum Publiczne należy wysłać na adres mailowy: rozwoj@gryfino.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.
Więcej informacji o wydarzeniu pod numerem telefonu: 91 416 20 11 wew. 211 oraz na stronie internetowej www.klimatgryfino.pl. Poznają Państwo znaczenie drzew i roślin w naszym najbliższym otoczeniu, dowiedzą się więcej o właściwej pielęgnacji roślin w ogrodzie. Poznają te, które pomagają środowisku w retencji wody.
Zaplanowano również wiele atrakcji dla najmłodszych!

Organizatorzy zapewniają mnóstwo ekologicznych niespodzianek dla dzieci, będą gry i zabawy, konkursy, Fotobudka 360, warsztaty tworzenia mydełek, bomb nasiennych i dużo dobrej zabawy!

Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne!

Piknik miejski „Zielone forum publiczne” organizowany jest w ramach projektu „Adaptacja do zmian klimatu poprzez rozwój zielonej i niebieskiej infrastruktury w Gryfinie”. Projekt finansowany ze środków Funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz z budżetu państwa.

Zachęcamy do udziału!