LISTY TROSKI 💌

Grudzień w naszej szkole jest miesiącem pełnym świętowania, radości i życzliwości. Aż 21 klas wzięło udział w naszej szkolnej akcji „Listy troski”. Najpierw uczniowie stworzyli wspaniałe rysunki lub listy przepełnione miłymi słowami, otuchą i troską. Następnie przygotowane rysunki i listy otrzymali uczniowie innych klas naszej szkoły. Każda z klas biorąca udział w akcji otrzymała zaświadczenie potwierdzające otrzymanie tytułu życzliwej klasy.

Nasi uczniowie pokazali, że można otoczyć wsparciem i wywołać uśmiech u osoby, której nawet nie znamy lub mijamy na szkolnym korytarzu. Mamy nadzieję, że każdy zabrał ze sobą coś dobrego. W końcu nikt tak dobrze nie wesprze innego ucznia jak ich rówieśnicy.

Dziękujemy za udział w świątecznej akcji wszystkich uczniów i nauczycieli. Rozsiewajmy troskę nie tylko od święta!

Organizatorki:

Aleksandra Dzika

Marta Miedzińska